Newsletter

Zapisz się

CeBIT – komu wejściówkę?

Początek roku pod kątem wydarzeń związanych z nowymi technologiami jest naprawdę mocno intensywny. Najpierw odbyła się konferencja Mobile Trends w Krakowie, potem Mobile World Congress w Barcelonie (relację z pełnych 4 dni możecie przeczytać tutaj) a już na dniach, bo od 10 marca, rozpocznie się CeBIT (Centrum der Büro – und Informationstechnik), międzynarodowe targi informatyczno – technologicznie, organizowane w Hanoverze od 1986 roku!

Niestety ja na targi się nie wybieram, ale może ktoś z Was jest zainteresowany bezpłatną, jednodniową wejściówką? Jeśli tak, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Dzięki firmie mPay wejściówek mam do rozdania… 20! Tym samym w imieniu mPay’a zapraszam Was na ich stoisko: Hall 5 stand B04.

Zadanie konkursowe

Napisz w komentarzu, stoiska których firm chciałbyś odwiedzić w Hannoverze. To wszystko!

Każdy może otrzymać maksymalnie 4 wejściówki (po jednej na każdy dzień, więc piszcie w komentarzach ile wejściówek chcecie). Liczy się… kolejność zgłoszeń :)

CZAS START!

Skomentuj

 • Dominik Ofiara

  Chętnie odwiedzę stoiska różnych startupów, bo z tego co czytałem będą one licznie reprezentowane. Może się wyróżnie, bo nie podam konkretnych wystawców. Możliwe, że będzie polski estimote, bo firma jest chętna do prezentacji i często odwiedza różne takie eventy, więc będzie okazja poznać bliżej beacony. Z przyjemnością poznam jakie sposoby będą podejmować młode firmy z branży internetowej, aby przyciągać inwestorów, ich pomysły na rozwój biznesu i model biznesowy.

  Jestem zainteresowany trzema – czterema wejściówkami.
  :)

 • siranen

  Ja poproszę i o ile jeszcze jest :) + 1 dla mojego brata IT (co zapomniał o CeBicie – będzie miał prezent na imieniny) na andrzejrpiotrowski@gmail.com

  • Katarzyna Dworzynska

   Hej, z przyjemnością wydam Ci wejściówkę, o ile napiszesz kogo chcesz odwiedzić na targach i dlaczego :)

 • Widzę, że z naszego „chińskiego” punktu widzenia bardziej opłacało się wybrać na MWC, bo na CeBIT’cie wyjątkowa bieda. Tylko ZTE z tego, co na szybko przejrzałem… ;) Więc nie proszę o wejściówkę ;)

Przeczytaj także

Mobile 5 - 04 - 2014

Wszyscy muszą umrzeć… czyli co wspólnego ma „Gra o tron” i mobile


Shares: 0
Biznes 29 - 03 - 2017

5 najważniejszych pytań, które musisz zadać agencji PR, aby nie zmarnować pieniędzy


Shares: 0
Mobile 5 - 02 - 2015

5 aplikacji w telefonie, które zastępują mi Facebooka


Shares: 0
Biznes 22 - 12 - 2016

11 typów osób, którymi warto się otaczać w biznesie


Shares: 0