Newsletter

Zapisz się

Idę na randkę z Jackiem Walkiewiczem!

No może to nie będzie taka randka sensu stricto, ale…  :)

Ostatnio wiele się w moim życiu dzieje. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, u mnie dzieje się zawsze, ale od kilku dni świat wokół mnie nabrał niewiarygodnego wręcz tempa. Pamiętam doskonale dzień, w którym postanowiłam napisać Wam o Warsaw Speaks Mobile. Wiedziałam, że będzie mnie to kosztowało ogromne ilości pracy, ale nie przypuszczałam, że do inicjatywy dołączy tak wiele osób, że wywoła ona entuzjazm wśród tak wielu z Was. Warsztaty jeszcze się nie odbyły, to prawda, ale jeśli wszystko pójdzie tak jak to sobie wyobrażam, to będzie to po prostu kawał dobrego eventu.

I tak podczas oczekiwania na 28 maja trafiłam na Jacka Walkiewicza. Jego wystąpenie na TEDx obejrzało tysiące osób. Widziałam i ja. Jak mi się podobało? Genialne. Dodające skrzydeł, wiary we własne możliwości. Bardzo motywujące. Krzepiące podczas wielu godzin pracy nad WSM ;) Z przyjemnością obejrzałabym Pana Jacka Walkiewicza na żywo, pomyślałam. I co? Okazuje się, że będę miała taką możliwość.

jacek

Jacek Walkiewicz 20 czerwca wystąpi w Warszawie. Podczas seminarium szkoleniowego „Pełna Moc Możliwości” będzie można posłuchać bloków pt. Pełna Moc. Będzie więc o tym dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej, jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania czy dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Gośćmi specjalnymi Jacka będą: Tomasz Dalach założyciel Gruper.pl oraz Łukasz Jakóbiak – twórca i prowadzący 20m2 Łukasza.

Temat zupełnie niezwiązany z mobile, ale tak fascynujący, że postanowiłam o nim napisać i się w to wydarzenie zaangażować.

Nie piszę o tym do Was bez przyczyny. Mam jedną bezpłatną wejściówkę dla osoby, która chce pójść ze mną na seminarium Jacka.

Co trzeba zrobić? Napisać w komentarzu (pod tym wpisem) dlaczego chcesz poznać mnie i Jacka Walkiewicza ;) Macie czas do piątku do końca dnia. Ogłoszenie wyników w sobotę rano.

Jacek Walkiewicz – wg. uczestników szkoleń: charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia tutaj.

WYNIKI KONKURSU

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Pan Jacek będzie miał szczęście, bo na randkę z nim pójdą na pewno dwie wyjątkowe dziewczyny – ja i Shambles! Gratuluję!  Zapraszam na priv, to się umówimy.
No cóż, dodatkowy bilet miałam tylko jeden. Uważam jednak, że na seminarium z Jackiem przyjść naprawdę warto. Rozważcie to!

Skomentuj

 • tmuter

  Zacznijmy od Pań. Kasię chcę poznać bo myślę jak nikt inny podziela moją pasję do mobile co zaowocuje burzliwymi dyskusjami, wnioskami i wypiekami na naszych twarzach. Jacka chciałbym spotkać, bo on jak nikt potrafi dodać skrzydeł i opowiedzieć o tym jak je wykorzystać, aby polecieć jak najdalej i najwyżej. PS.

 • Adrian

  Skoro Cię już znam to chyba jestem zdyskwalifikowany… Jacka chętnie zobaczyłbym na żywo bo nagranie z TEDx było świetne i od jakiegoś czasu staram się wdrażać podobną filozofię bytowania w życie.

  • Adrian, jeśli ktoś mnie zna, ma ułatwione zadanie – musi napisać dlaczego chce poznać Jacka :)

   • idźmy dalej jeśli znam Kasie i Adriana to mam już dwa plusy :) pozostaje mi jeden i wejściówka jest moja

 • Łukasz Rogala

  Co tam Jacek, ja chcę spotkać Kasię. :D Może pobudzi to moje zainteresowanie mobile, bo póki co to tylko tracking działania aplikacji w GA przerabiam. :)
  A na serio – jestem na etapie drobnych zmian zawodowo prywatnych i kilka motywujących wykładów będzie jak znalazł. :)

 • Shambles

  Ja nie znam ani Pani Kasi (choć raz zajęłam drugie miejsce w Jej konkursie) ani Pana Jacka. ale chcę iść bo po 1. po obejrzeniu wystąpienia Pana Jacka postanowiłam powiedzieć stop pracy której nie lubiłam. nowa praca z kolei spowodowała, że poznałam bloga Pani KAsi. czyli A+B=C :) a właśnie to C chcę robić. Bo chcę robić to co lubię. Lubię bloga Kasi, to jedyny blog którego czytam z przyjemności a po przeczytaniu którego wychodzę z nowymi pomysłami. A Jacek? Motywuje aby nie bać się robić to czego się chce naprawdę :)

 • Marcel

  Ponieważ wszyscy dzielimy tą samą mobliną zajawkę, Pan Jacek lubi mobilne turystyczne samochody, Pani Kasia lubi mobilne telefony a ja lubie wszystko co jest mobi i pozytywnie zakręconych ludzi co dzielą się z nami swoimi pasjami :)

 • Łukasz Musiał

  Kurcze, chyba się trochę spóźniłem, ale co tam. Nigdy nie jest za późno, że spełniać marzenia. Dlatego chcę pójść z Tobą Kasiu na to jedyne w swoim rodzaju i pełne niezwykłej mocy spotkanie z Jackiem Walkiewiczem. Osobą, którą codziennie rano motywuje mnie do działania i mówi do mnie (może nie bezpośrednio): „po prostu zrób, nie gadaj”, Myślę, że nasze wspólne wyjście może być bardzo miłym przeżyciem, a oprócz tego będziemy mogli wymienić swoje spostrzeżenia i podzielić się nabytymi już doświadczeniami. :) Do zobaczenia (wierzę w to) w Warszawie, na Pełnej Mocy! Pozdrawiam!

 • Pingback: Kampania wrześniowa, czyli konferencje na które warto się udać w tym miesiącu | Dworzynska.com()

 • Pingback: Łódź Jungle Web, Interneteusz & #selfie | Dworzynska.com()

Przeczytaj także

Event 25 - 04 - 2014

Łódź Jungle Web, Interneteusz & #selfie


Shares: 0
Biznes 2 - 12 - 2016

Warszawa z własnym car sharingiem!


Shares: 0
Mobile 8 - 02 - 2013

Dziecko i smartfon. Związek zakazany?


Shares: 0
Mobile 17 - 07 - 2014

Aplikacja mobilna Wyspa Leona. Czy naprawdę jest tak dobrze jak piszą o niej jej twórcy? Analiza case study.


Shares: 0