Newsletter

Zapisz się

Lumia 920 do zgarnięcia w Orange

Orange po raz kolejny rozpoczęło akcję Testuj z Orange. Tym razem wybrane do testów osoby będą miały okazję pobawić się nową Lumią 920 oraz sprawdzić jak działa usługa Orange Cash, czyli taki pay pass tylko zamiast karty zbliżeniowej płacimy telefonem (nie każdym oczywiście, tylko takim ze specjalną kartą SIM).

Zastanawiam się ile osób tym razem zgłosi się do konkursu. Co sprytniejsi zdążyli już na profilu Orange na fejsbuku zadać pytanie odnośnie sponsora zakupów dokonywanych za pośrednictwem NFC (Near Field Communication). Niespodzianki nie ma, jak testy to testy, musi być za free. Trzymam zatem kciuki za wybrańców. I czekam na ich opinie odnośnie i świeżutkiego Smartphona i Orange Cash.

Przepraszam, zapomniałam dodać, że testowany będzie również głośnik Nokia Play 360 (stopni) Wireless. Trzy pieczenie na jednym ogniu. Ładnie.

Jak takie działania można sklasyfikować z punktu widzenia marketingu? Czy Klienci wybierają markę Orange właśnie dzięki takim akcjom?  Szczerze mówiąc wątpię. Według mnie Testuj z Orange ma jedynie wymiar wizerunkowy. Ale z drugiej strony, to właśnie dzięki takim akcjom operator kojarzy się między innymi z innowacyjnością.

Fota: www.orange.pl

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 25 - 11 - 2014

Relacja z konferencji MMA Forum London 2014 – część 1


Shares: 0
Event 6 - 09 - 2013

Kampania wrześniowa, czyli konferencje na które warto się wybrać w tym miesiącu


Shares: 0
Mobile 5 - 11 - 2014

Raport „Organizacja w otoczeniu mobilnym”- już do pobrania


Shares: 0
Mobile 14 - 02 - 2017

Aplikacja mobilna Pracuj.pl, czyli oferty pracy na wyciągnięcie ręki


Shares: 0