Newsletter

Zapisz się

Ze smartfonem w ręku podczas… Nocy Muzeów!

Kiedy dowiedziałam się, że  podczas Nocy Muzeów w Warszawie będzie można wypróbować mobilnych rozwiązań baaaardzo się ucieszyłam. Kurcze, naprawdę robi się coraz fajniej! Rozglądam się i widzę świetne kampanie marketingowe w mobile i łezka mi się w oku kręci ze szczęścia. Oczywiście, ze względu na zbliżającą się konferencję Mobile Trends i moją prelekcję o polskich case studies nie piszę o wszystkim, ale… dla niektórych akcji robię drobne wyjątki.

Podczas tegorocznej edycji, w siedzibie Radia Kampus przy ulicy Bednarskiej 2/4 w Warszawie, poza atrakcjami do zwiedzania, będzie można natknąć się na QR-kody! Po zeskanowaniu fotokodu, odwiedzający zostanie przekierowany do ankiety, przygotowanej przez scoreit. Pytania będą dotyczyć m.in. wrażeń z nocnego”muzeowania”, ilości zwiedzonych instytucji kulturalnych czy najbardziej ekscytujących ekspozycji.

noc-muzeow-w-radiu-kampusPozostałe atrakcje przygotowane przez akademickie Radio Kampus to także specjalnie zaadoptowana sala, w której będzie można zobaczyć pokaz zdjęć oraz film o starej Warszawie. W planach jest również pokaz etiud z łódzkiej filmówki. Mało tego, będą koncerty na żywo (m.in. Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni) oraz komediowa improwizacja teatru improwizowanego HOFESINKA. Dodatkowo, o 23:00 organizatorzy zapraszają na spacer po okolicy siedziby Radia, w towarzystwie przystojnego, licencjonowanego przewodnika :P W czasie tej około pół godzinnej wycieczki będzie można poznać historię okolicznych obiektów architektonicznych.

Bardzo mnie cieszy zaangażowanie placówek kulturalnych w mobile :) Ciesze się, także, że są takie firmy jak scoreit, które tworzą systemy mobilnego ankietowania. Jestem bardzo ciekawa wyników tej akcji. Niestety nie mam plakatu, na którym będą zamieszczone kody QR, ale mam nadzieję, że zwiedzający będą wiedzieli co z nimi zrobić. Jakby co, team scoreit będzie na miejscu służył pomocą oraz zapraszał osoby zainteresowane mobile we wtorek 28 maja do Koźmińskiego (ups, czy to było już lokowanie produktu czy jeszcze nie?).

PS. Tak sobie myślę, że może powinnam wziąć udział w tej akcji? Ktoś się wybiera? Ktoś weźmie mnie?

Ikona wpisu: noc-muzeow.pl

Skomentuj

Jedna odpowiedź do “Ze smartfonem w ręku podczas… Nocy Muzeów!”

  1. […] Obecnie pracuje nad mobilnym system do zbierania ankiet – www.scoreit.pl, którego klientami są m.in. Uniwersytet Warszawski, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Hard Rock Cafe, Lotnisko Modlin, Duo Duo, Charlie, Sound Garden Hotel, Sztuki i Sztuczki, Cud nad Wisłą, Akademickie Radio Kampus, Kawiarnia Kafka, Grawitacja i wiele innych.  O wykorzystaniu mobilnych ankiet Scoreit podczas Nocy Muzeów pisałam wcześniej tutaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj także

Biznes 8 - 05 - 2017

Priorytety, czyli w poszukiwaniu straconego czasu w biznesie


Shares: 0
Event 7 - 03 - 2014

Wygraj stoisko i zaprezentuj swoją firmę na pierwszych Targach Mobilnych w Warszawie!


Shares: 0
Mobile 2 - 03 - 2013

Mobilny inspektor gadżet – czyli ciekawostki, które widział Piotr Adamczyk na MWC


Shares: 0
Biznes 18 - 10 - 2017

Chcesz pracować w PR? Bez tych umiejętności możesz iść do domu


Shares: 0
Udostępnień