Newsletter

Zapisz się

O mnie

Katarzyna DworzyńskaCześć! Nazywam się Kasia Dworzyńska a to jest mój blog, który prowadzę od listopada 2012 roku! Kawał czasu, prawda?

Kiedyś pisałam głównie o mobile, teraz na życie patrzę nieco szerzej, wychodząc poza ekran smartfona. Technologie mobilne wciąż mnie fascynują, ale bardziej skupiam się na komunikacji, public relations i … prowadzeniu biznesu. I właśnie takie zagadnienia najczęściej tutaj poruszam.

Drogi Czytelniku. Czego zatem możesz się u mnie spodziewać?

  • wpisów typowo poradnikowych,
  • merytorycznych artykułów, case studies,
  • filozoficznych spostrzeżeń na temat komunikacji, PR – u i marketingu,
  • opisów własnych doświadczeń związanych z prowadzeniem biznesu,
  • recenzji usług czy produktów, które wpadły mi w ręce,
  • relacji z eventów, które udało mi się odwiedzić.

Brzmi interesująco? Świetnie, zapraszam!

Może na początek zobacz niektóre z moich najpopularniejszych wpisów:

5 prostych narzędzi do zarządzania zespołem w startupie

5 umiejętności przydatnych w prowadzeniu bloga

Marzy Ci się startup i miliony dolarów? Usiądź.

Po czym poznać Klienta, który nie zapłaci?

Jeszcze więcej o mnie?

Jestem typową kobietą po trzydziestce. Mieszkam w dużym mieście, mam dwóch synów, gotuję, sprzątam… ? I wszystko by się tak spokojnie toczyło, gdyby nie to, że…

…kilka lat temu zamieniłam pracę w korporacji na realizację własnych projektów. Tym największym jest agencja PR –  PR Calling, w której pomagamy Klientom pochodzącym z sektora B2B zaistnieć medialnie lub wzmocnić swój wizerunek. Uwielbiam kontakty z ludźmi, to one napędzają mnie do działania. Chętnie dzielę się swoją wiedzą. Działam jako mentorka, od czasu do czasu skrobnę coś dla mediów branżowych. Prowadzę szkolenia. Biorę udział w konferencjach. Czuję, że jestem w idealnym miejscu i czasie, pracując z ludźmi, które swoje pomysły umieją przekładać w prężnie działające biznesy. A ja im tylko pomagam te sukcesy nagłośnić w mediach.

Jeśli dotrwałeś do tego miejsca – gratuluję. Jest mi bardzo miło. Chcesz się ze mną skontaktować? Jasne! Nie ma problemu. Dane kontaktowe znajdziesz w tym miejscu.

Do następnego razu!