Newsletter

Zapisz się

Klucz jest w sieci

Kilka dni temu brałam udział w ciekawym konkursie. Niestety nie udało mi się wygrać, ale nie piszę o tym, żeby się pożalić, ale po to, żeby przedstawić Wam zadanie konkursowe i moją odpowiedź na nie :) Zadanie polegało na przesłaniu informacji o najdziwniejszym/ najciekawszym/ najbardziej zaskakującym urządzeniu/ rzeczy/ przedmiocie etc. z dostępem do sieci (przy czym miało to być urządzenie, które naprawdę istnieje) oraz własnym uzasadnieniu, dlaczego takie urządzenie ma potencjał rynkowy.

Oto moja odpowiedź:

Ile razy zdarzyło mi się ślęczeć pod drzwiami w oczekiwaniu na powrót jednego z domowników, gdy okazało się, że zapomniałam kluczy, gdy wychodziłam z domu? Czekanie nie raz trwało wieczność, a ja podczas tych ciągnących się niemiłosiernie minut uparcie wpatrywałam się w drzwi z nadzieją, że jakimś cudem się otworzą  i skończą moje katusze. Dziś taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Dziś mój dom, a dokładniej zamek do drzwi ma połączenie z siecią. Co to oznacza? Mogę nim sterować skąd chce i kiedy chcę. A co to oznacza? Otwieranie drzwi na życzenie, nawet z drugiego końca miasta. Któryś z domowników zapomniał klucza do domu? Nic wielkiego. Jeden telefon i drzwi stają przed nim otworem. Wszystko kontrolowane smartphonem, tabletem lub klasycznym PC z dostępem do netu. Tak więc zamek do drzwi z połączeniem do sieci – bardzo innowacyjna i zarazem ciekawa technologia, która z pewnością spotka się z uznaniem wśród potencjalnych Klientów.

Ręka do góry to chciałby mieć w domu drzwi z takim zamkiem? JA!

 

 

 

 

 

 

Ikona wpisu: theawall.com

Fota: nexiahome.com

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 18 - 06 - 2015

Forum IAB czy Infoshare? Na co warto było postawić w tym roku.


Shares: 0
Marketing 26 - 02 - 2017

Reklama kredytu mobilnego Orange – czyli jak zaplanować współpracę z influencerami, aby nie było kwasu?


Shares: 0
Marketing 9 - 11 - 2017

Kluczowe taktyki personal brandingu, których nigdy nie możesz pomijać


Shares: 0
Event 28 - 02 - 2013

MWC DAY 3! Kontekst głupcze! by Piotr Adamczyk, MEC


Shares: 0