Newsletter

Zapisz się

Aplikacja masturbacja..

[dropcap]T[/dropcap]elefon komórkowy jest jedynym z naszych najbardziej intymnych narzędzi. Raz, że mamy go zawsze blisko, dwa – raczej nie lubimy dawać obcym do niego zaglądać. Powodem takiego stanu rzeczy coraz częściej nie są już tylko prywatne treści SMS-ów, ale instalowane przez nas aplikacje. Takie jak na przykład Happy Play Time :)

Pewna całkiem fajna babeczka – Tina Gong – postanowiła przyjrzeć się bliżej zagadnieniu masturbacji wśród kobiet. Wiadomo, to temat tabu, a po każdym majsterkowaniu pod kołderką usychają ręce. Kiedyś o masturbacji nie mówiło się wcale, dziś od czasu do czasu można znaleźć jakieś delikatne opowiastki w sieci. Tak czy inaczej masturbacji to wstyd. Żadna kobieta tego nie robi, biada tym, które się do tego przyznają. Tina postanowiła zebrać pewne statystyki dotyczące tego dyskretnego zajęcia. I tak okazało się, że:

1. Najwięcej masturbujących się kobiet jest w przedziale wiekowym 25 – 29 lat.

2

2. Prawie połowa kobiet masturbuje się rzadziej niż raz na miesiąc (wydaje mi się, że to właśnie dane najbardziej zaniepokoiły Tinę Gong).

3

3. Większość kobiet do 19 roku życia wsadzanie rączek pod własną kołderkę ma już za sobą.

4

4. Dla 32% kobiet masturbacja to walka ze stresem. 

5

5. Im kobieta starsza tym większa satysfakcja. Spora część kobiet czuje się zawstydzona i winna :/

6

7

Potencjał do rozwoju jest, a że Tina, oprócz intymnych zainteresowań jest także designerem oraz front – end developerem to postanowiła stworzyć specjalną, kobiecą aplikację, której głównym celem jest nauka co, gdzie i jak, aby osiągnąć maksimum satysfakcji :) Oby aplikacja okazała się praktyczna i pomogła wszystkim niedopieszczonym kobietom :) Ciekawa jestem jak w tym przypadku będą wyglądały testy :) Dla tych z Was, którzy się nad appką poważnie zastanawiają: aplikacja nie jest jeszcze nigdzie dostępna, prace nad nią wciąż trwają. Good news jest taki, że możecie się zapisać na newsletter, który powie Wam kiedy appka wejdzie do sklepów.

happy play time

Szczegóły oraz więcej info tutaj.

A na koniec pytanie do Was wszystkich, niekoniecznie samym kobiet: jak myślicie, czy taka aplikacja przyjęłaby się w PL? 

Ikona wpisu: www.flickr.com amaniwillett

Skomentuj

Przeczytaj także

Biznes 2 - 12 - 2016

Warszawa z własnym car sharingiem!


Shares: 0
Event 3 - 11 - 2015

Web Summit – Dublin – 8 lat później… relacja na żywo – dzień 1


Shares: 0
Event 1 - 04 - 2013

Od dziś Stolica mówi językiem mobile!


Shares: 0
Biznes 27 - 08 - 2018

Chcesz poinformować media o pozyskaniu inwestora? Sprawdź, jakie elementy powinna zawierać informacja prasowa


Shares: 0