Newsletter

Zapisz się

Kongres Mobilny w Warszawie – zaproszenie i zniżki tylko od Dworzyńskiej

Już wkrótce, 15 kwietnia, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się jedno z większych wydarzeń poświęconych marketingowi mobilnemu – Kongres Mobilny. To jedna z niewielu okazji do spotkania, wysłuchania i porozmawiania ze znanymi postaciami z polskiego świata mobile. Dla mnie będzie to wydarzenie wyjątkowe pod jeszcze jednym względem – będę miała swoje 5 minut (no… może trochę więcej ;) ) i już o 10 będzie można posłuchać mojej opowieści o mobilnym RTM-ie.

Wśród prelegentów znajdziecie m.in. Tomasza Woźniaka (Future Mind), Marcina Zarembę (Senfino), Tomasza Kolinko (AppCodes), Piotra Koźniewskiego (3R Studio) oraz kilku przedstawicieli mobilnej sfery. Ja postanowiłam baczniej przyjrzeć się 3 prelegentom i popytać ich trochę o ich wystąpienia.

I tak Tomek Woźniak zapowiada, że jego wystąpienie może dla niektórych być kubłem zimnej wody. Tomek opowie o tym dlaczego tak ważne jest szybkie reagowanie na potrzeby konsumentów.

Zupełnie inaczej konsumujemy treści i media, poświęcając im mniej uwagi, będąc ciągle w biegu, ale za to wracając znacznie częściej po szybki news czy rozrywkę. To wszystko wpływa na funkcjonowanie firm i pozycje marek. Te które wolno zareagowały lub nie potraktowały urządzeń mobilnych poważnie mogą nieodwracalnie stracić swoją dotychczasową pozycję rynkową.

Z kolei Grzegorz Chyliński z adrino opowie o tym, jak powinno się kierować reklamy do odbiorców, jak skutecznie wykorzystać smartfon w charakterze idealnego nośnika reklamowego będącego zawsze z użytkownikiem. Przedstawi korzyści, jakie daje dobrze skonstruowana kreacja zaadresowana do odpowiedniego odbiorcy. Dowiemy się co czeka spersonalizowane reklamy. Podczas wystąpienia Grześka porozmawiamy o trendach i przyszłości kreacji mobilnych w sieci.

Pamiętajmy, że nie ma uniwersalnej zasady kreującej skuteczną kampanię reklamową w mobile. Są oczywiście stałe zalecenia i wymagania, które definiują, w jaki sposób poszczególne kreacje powinny być zaprojektowane, ale wybór konkretnej strategii reklamy mobilnej zależy przede wszystkim od reklamowanego produktu.

W świat komunikacji z użytkownikiem aplikacji mobilnych wprowadzi nas Marcin Łaciak z Digital Virgo. Podczas swojej prelekcji wyjaśni czym są notyfikacje push. Marcin opowie również dlaczego notyfikacje są idealnym środkiem łączącym aplikację a użytkownikiem.

Ważnym elementem skutecznej komunikacji jest maksymalne dopasowanie formy przekazu, jego czasu oraz celu do potrzeb użytkownika. W tym celu powinniśmy personalizować lub przynajmniej dokonywać segmentacji komunikatów wysyłanych do użytkownika na bazie jego użytkowania aplikacji (tracking przeglądania treści, zamówienia, ulubione elementy, etc.).

Cykl prelekcji rozpocznie się rankiem 15 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oragnizator – Fundacja Polak 2.0, mająca w swoim dorobku takie eventy jak Targi eHandlu, czy Targi Mobilne skupi w jednym miejscu 30 specjalistów z branży mobilnych technologii i ponad 500 uczestników żądnych mobilnej wiedzy. Podczas 15 godzin wykładów słuchacze będą mogli uczestniczyć w prelekcjach poruszających takie tematy jak m.in.:

  • rozwój rynku mobile w Polsce i na świecie
  • pozyskiwanie klienta mobilnego
  • skuteczny mobile marketing
  • mobile advertising
  • mobilna sprzedaż m-commerce
  • m-payment – płatności mobilne
  • technologia NFC

Głównym celem prelekcji będzie przemodelowanie myślenia o komunikacji skierowanej do mobilnego konsumenta oraz rozwój biznesu i nowych produktów opartych o technologie mobilne.

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie Kongresu Mobilnego w cenach 369 zł od osoby, 599 zł za pakiet 2 osób oraz 749 zł za pakiet VIP, ale u mnie macie je sporo taniej. I tak za pojedynczy zapłacicie 319 zł, a za podwójny 449 zł. To chyba dobra opcja, prawda? Wystarczy, że klikniecie w ten link: o tutaj.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Kongresu.

To co, widzimy się 15.04?

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 4 - 03 - 2014

Mobile World Congress. Dzień 4. Chińskie smartfony i japońska abstrakcja


Shares: 0
Mobile 19 - 02 - 2013

Jest wściekły, brodaty i ma własną lokomotywę!


Shares: 0
Biznes 12 - 12 - 2016

27 biznesowych książek od 9 specjalistów z branży


Shares: 0
Biznes 28 - 11 - 2017

Tak ważna a tak trudna – sztuka mówienia „nie“ w biznesie


Shares: 0