Newsletter

Zapisz się

Idę na randkę z Jackiem Walkiewiczem!

No może to nie będzie taka randka sensu stricto, ale…  :)

Ostatnio wiele się w moim życiu dzieje. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, u mnie dzieje się zawsze, ale od kilku dni świat wokół mnie nabrał niewiarygodnego wręcz tempa. Pamiętam doskonale dzień, w którym postanowiłam napisać Wam o Warsaw Speaks Mobile. Wiedziałam, że będzie mnie to kosztowało ogromne ilości pracy, ale nie przypuszczałam, że do inicjatywy dołączy tak wiele osób, że wywoła ona entuzjazm wśród tak wielu z Was. Warsztaty jeszcze się nie odbyły, to prawda, ale jeśli wszystko pójdzie tak jak to sobie wyobrażam, to będzie to po prostu kawał dobrego eventu.

I tak podczas oczekiwania na 28 maja trafiłam na Jacka Walkiewicza. Jego wystąpenie na TEDx obejrzało tysiące osób. Widziałam i ja. Jak mi się podobało? Genialne. Dodające skrzydeł, wiary we własne możliwości. Bardzo motywujące. Krzepiące podczas wielu godzin pracy nad WSM ;) Z przyjemnością obejrzałabym Pana Jacka Walkiewicza na żywo, pomyślałam. I co? Okazuje się, że będę miała taką możliwość.

jacek

Jacek Walkiewicz 20 czerwca wystąpi w Warszawie. Podczas seminarium szkoleniowego „Pełna Moc Możliwości” będzie można posłuchać bloków pt. Pełna Moc. Będzie więc o tym dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej, jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania czy dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Gośćmi specjalnymi Jacka będą: Tomasz Dalach założyciel Gruper.pl oraz Łukasz Jakóbiak – twórca i prowadzący 20m2 Łukasza.

Temat zupełnie niezwiązany z mobile, ale tak fascynujący, że postanowiłam o nim napisać i się w to wydarzenie zaangażować.

Nie piszę o tym do Was bez przyczyny. Mam jedną bezpłatną wejściówkę dla osoby, która chce pójść ze mną na seminarium Jacka.

Co trzeba zrobić? Napisać w komentarzu (pod tym wpisem) dlaczego chcesz poznać mnie i Jacka Walkiewicza ;) Macie czas do piątku do końca dnia. Ogłoszenie wyników w sobotę rano.

Jacek Walkiewicz – wg. uczestników szkoleń: charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia tutaj.

WYNIKI KONKURSU

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Pan Jacek będzie miał szczęście, bo na randkę z nim pójdą na pewno dwie wyjątkowe dziewczyny – ja i Shambles! Gratuluję!  Zapraszam na priv, to się umówimy.
No cóż, dodatkowy bilet miałam tylko jeden. Uważam jednak, że na seminarium z Jackiem przyjść naprawdę warto. Rozważcie to!

Skomentuj

Przeczytaj także

Mobile 8 - 03 - 2013

Z okazji Dnia Kobiet coś mobilnego dla Pań i… dla Panów!


Shares: 0
Mobile 22 - 07 - 2013

SMS marketingowy wraca do łask


Shares: 0
Event 20 - 11 - 2014

Dlaczego potrzebne są nam takie wydarzenia jak AppAward?


Shares: 0
Po godzinach 10 - 02 - 2018

27 inspirujących książek biznesowych od 9 ekspertów z branży vol.2


Shares: 0