Newsletter

Zapisz się

Mobile Trends for Marketers – 3.. 2.. 1.. START!

Rozpoczęły się zapisy na konferencję Mobile Trends for Marketers. Blog dworzynska.com objął patronatem medialnym to wydarzenie!

baner_900_300

Ostatnio wiele piszę o branżowych wydarzeniach  i … bardzo mnie to cieszy! Wychodzę z założenia, że im więcej fajnych, wartościowych eventów o mobile, tym lepiej dla nas wszystkich. Tym razem informacja prasowa o Mobile Trends for Marketers, która już w przyszłym miesiącu skupi branżę i marketerów w Krakowie.

Gdzie:
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie

Kiedy:
23 – 24 maja 2013 r.

Krakowska Mobile Trends to konferencja poświęcona najnowszym trendom w marketingu mobilnym. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 550 osób, z kraju i ze świata, chcących zgłębiać specjalistyczną wiedzą z zakresu mobile. O ile jednak poprzednie edycje przeznaczone były głownie dla osób już w mobile działających, ta edycja ma trochę inną grupę docelową.

„Podczas MTC pojawiło się wiele głosów, że brak jest wydarzenia, które ukazałoby możliwości jakie niesie ze sobą marketing mobilny, również dla osób, które nie miały dotychczas z tą dziedziną zbyt dużego kontaktu” – tłumaczy organizator konferencji Robert Rachwał, właściciel ClickMaster Polska. – „Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy stworzyć konferencję przeznaczoną dla marketingowców i wszelkich osób zajmujących się promocją, które pragną poznać podstawy najnowszych rozwiązań w marketingu mobilnym”.

Organizatorzy zapowiadają około dwudziestu 30 minutowych wystąpień przez dwa dni konferencji. Wszystkie prelekcje wygłoszone zostaną przez ekspertów i wieloletnich praktyków mobile marketingu. Prezentowana tematyka zostanie omówiona od podstaw, ze szczególnym naciskiem na praktyczne możliwości jej wykorzystania. Zagadnienia jakie poruszone będą podczas prelekcji to między innymi: strony i aplikacje mobilne, kody QR, NFC, rozszerzona rzeczywistość, Social Media w mobile, m-commerce, geolokalizacja, oraz konkretne wykorzystania marketingu mobilnego w branżach: turystycznej, hotelarskiej, restauratorskiej, rozrywkowej i wielu innych.
Po pierwszym dniu, przewidziana jest również impreza integracyjno-networkingowa dla widzów oraz prelegentów konferencji. Będzie to zapewne świetna okazja do odpoczynku po dniu pełnym nowych informacji, jak również możliwość do nawiązania wielu ciekawych znajomości. Dodatkową atrakcją będzie rozlosowanie wśród uczestników cennych nagród (np. bezpłatne stworzenie strony mobilnej, kampania banerowa mobile, itp.).

Działanie w otoczeniu rynkowym wymaga ciągłego, dynamicznego dostosowywania się do zmieniających się realiów. Wraz z pojawieniem i upowszechnieniem smartfonów oraz tabletów, pojawiła się cała gama nowatorskich metod promocji i reklamy niedostępnych wcześniej. Organizatorzy Mobile Trends stawiają sobie za misję propagowanie tych metod oraz dobrych praktyk w obszarze mobile.

Informacje na temat konferencji oraz biletów na stronie: www.mobiletrends.pl

To będzie fajne wydarzenie. Mnie, z wielu powodów, na pewno na nim nie zabraknie!

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 6 - 05 - 2013

Mobile Banking & Mobile Payment cz.2 ostatnia


Shares: 0
Mobile 17 - 07 - 2013

Dynamiczny geotargeting zwiększy Twoją sprzedaż, gościnny wpis Karola Suchenka o reklamie Mobile POS


Shares: 0
Event 6 - 06 - 2013

Must but not necessarily quite to suit amazon or a thing that adheres to that


Shares: 0
Biznes 30 - 10 - 2017

10 zachowań w biznesie, których nauczyli mnie moi rodzice


Shares: 0