Newsletter

Zapisz się

Warsaw Speaks Mobile – kto był, co było, kto będzie

[dropcap]J[/dropcap]uż za tydzień, 23 lipca o godzinie 19, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zaczynamy drugie spotkanie w ramach cyklu eventów Warsaw Speaks Mobile. Podczas pierwszego spotkania rozmawialiśmy o QR kodach, rozszerzonej rzeczywistości, mobilnym użytkowniku. Osobiście zrobiłam wstęp do zagadnień związanych z marketingiem mobilnym. Wiem, że wystąpienia Wam się podobały. W końcu 99% z Was (którzy wypełnili ankietę, ale o tym za chwilę) zadeklarowało ponowne przyjście na WSM. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że spodobają Wam się kolejni specjaliści i ich prelekcje. Będzie się działo!

Tematem przewodnim lipcowego wydarzenia będą strony mobilne. Będziemy rozmawiali o RWD, o stronach w wersji light, odpowiemy kiedy lepiej wybrać stronę mobilną a kiedy aplikację. Pokażemy co mówią mobilni konsumenci, w jaki sposób konsumują treści i zasoby www w życiu codziennym i jak zamierzają to robić w przyszłości. Zostaną zaprezentowane dwa case study! Jak zwykle do współpracy zaprosiłam najlepszych specjalistów z branży. I tak podczas lipcowego spotkania będą z nami Dyrektor Badań IIBR Michał Kot, Head of Business Redmobile –   Borys Wróbel, Michał Samojlik z Autentiki, a także Jakub Tabędzki, Managing Partner z Redexperts oraz B2B Manager, Mateusz Kowalczyk z i-systems. Osobiście nie mogę się już doczekać! Pamiętajcie – Warsaw Speaks Mobile jest dla Was! Zadawajcie pytania prelegentom, możecie z nimi porozmawiać również w kuluarach. To są ludzie z genialnym doświadczeniem i z przyjemnością podzielą się z Wami swoją wiedzą.

Skoro już napisałam co będzie to wypadałoby napisać kilka słów o tym jak było. Jednym słowem? Super! Naprawdę. Bardzo dziękuję za wszystkie, w 99% pozytywne, opinie. Tematy i prelegenci Wam się podobali, a to jest dla mnie najważniejsze. Frekwencja dopisała i pomimo kiepskiej pogody (padało!) licznie przybyliście. Mam nadzieję, że zawitacie także teraz, w lipcu.

Kilka słów podsumowujących papierową ankietę. Na wstępie wielkie dzięki za jej wypełnienie.

  • na 131 obecnych osób ankietę w tradycyjnej formie wypełniło 37 kobiet i 30 mężczyzn
  • 83% kobiet miało od 25 do 34 lat, w tym samym przedziale wiekowym było 79% mężczyzn
  • za to w przedziale wiekowym 35 – 44 lata  znalazło się 12% mężczyzn oraz 7% kobiet
  • 90% kobiet i 94% mężczyzn miało wykształcenie wyższe
  • 29% respondentów odpowiedziało, że warsztaty zdecydowanie spełniły ich potrzeby, 59% dało odpowiedź „raczej tak”

Jeśli chodzi o prelegentów najlepiej oceniliście Piotra Koźniewskiego, który „na żywo” pokazywał Wam czym jest rozszerzona rzeczywistość. „Od gościa czuć geniusz”, „bardzo fajnie pokazane rozwiązania techniczne”, „jestem pod wielkim wrażeniem, wow” to niektóre opinie, które zostawiliście Piotrowi. Dziękuję Wam w imieniu Piotra!

Widzicie jak fajnie wyszły te ankiety? :) Oczywiście ankiet nie zabraknie także w lipcu. Bardzo Was o to proszę – poświęćcie chwilę na ich wypełnienie. Będę wdzięczna!

Na zakończenie tylko dodam, że do Warsaw Speaks Mobile dołączył Red Bull Mobile, dzięki któremu nie zaschnie nam w ustach ;) oraz koszulkowo.com – które ufundowało dla Was koszulki.

To co.. Widzimy się? :)

warsaw speaks mobile publika 2

(na zdjęciu Piotr Adamczyk z domu mediowego MEC mówi o QR kodach)

Skomentuj

Przeczytaj także

Mobile 27 - 11 - 2012

Zakupy online po amerykańsku


Shares: 0
Mobile 12 - 09 - 2013

publio.pl robi dobrze QR kod-y (lub -om)


Shares: 0
Mobile 3 - 12 - 2012

Kermit żaba na zdarte kolano


Shares: 0
Biznes 9 - 04 - 2016

Po czym poznać klienta, który nie zapłaci?


Shares: 0