Newsletter

Zapisz się

3… 2… 1…. Warsaw Speaks Mobile STARTS!

Uff. Udało się. Ile to już czasu upłynęło od kiedy obwieściłam Wam start warsztatów mobilnych w stolicy o jakże wdzięcznej nazwie: Warsaw Speaks Mobile?

Trochę, prawda? Wiedziałam, że dogranie wszystkich kwestii potrwa, do tego nałożył się mój urlop w Barcelonie i masz babo miesiąc. Mam nadzieję, że przez ten czas nie zapomnieliście o moim wpisie i czekaliście na wieści odnośnie WSM. Oj przecież wiem, że tak :)

W końcu dzisiaj, około 2 nad ranem ruszyła strona www.warsawspeaksmobile.com Za wszelkie uwagi, rady, sugestie serdecznie dziękuję. Nie zawsze mam siłę wyłapać błędy, ale wierzę, że z Waszą pomocą wszystko będzie wyglądało i śmigało jak należy :) Nie ukrywam, długo pracowaliśmy nad logo (tutaj pokłony dla Marcina Ukleji) a to dlatego, że w pierwotnej wersji mieliśmy w jednej z ikonek Pałac Kultury. Z wielką przykrością musiałam z niej zrezygnować. Głównie dlatego, że Pałac Kultury jest zastrzeżonym znakiem towarowym a korzystanie z niego wiążę się z wykupieniem licencji, czyli dodatkową opłatą. W związku z tym jest skyline Warszawy bez Pałacu. Nie mniej jednak mam nadzieję, że w takiej wersji też Wam się podoba.

Dobra, skończy to pitu -pitu. Do warsztatów zostało lekko ponad miesiąc. Przybywajcie tłumnie, dzielcie się informacją o WSM ze znajomymi, niech się niesie po warszawie wieść! A co! W końcu jak to napisałam na stronie – zasługujemy na naprawdę fajne eventy.

W tym miejscu pragnę też podziękować moim 3 fantastycznym prelegentom: Piotrowi Adamczykowi z MEC Interactive, Piotrowi Koźniewskiemu z 3R Studio i Marcinowi Zarembie z LoveMobile. Panowie – bardzo Wam dziękuję i wiem, że będziecie świetni. Czwarty prelegent dołączy do Was wkrótce. Obiecuję. A może to będzie prelegentka? ;)

Na koniec tylko małe info do potencjalnych zainteresowanych wsparciem mojej inicjatywy. Jeśli macie pomysł jak możecie mi pomóc, piszcie. Czekam na Was pod: kasia@dworzynska.com

Widzimy się 28 maja!

warsaw-speaks-mobile-hb

Skomentuj

Przeczytaj także

Po godzinach 10 - 02 - 2016

Co łączy Oskary i startupy?


Shares: 0
Po godzinach 20 - 05 - 2013

Idę na randkę z Jackiem Walkiewiczem!


Shares: 0
Marketing 28 - 04 - 2014

nju mobile – strategia Orange zaczyna przynosić efekty?


Shares: 0
Biznes 1 - 03 - 2017

7 powodów, przez które coraz mniej lubię Ubera


Shares: 0