Newsletter

Zapisz się

Innovation Award Media Trendy – Gala już 7 maja – zdobądź wejściówkę

W Polsce Konkursów jest bez liku. Są konkursy piękności, na najlepszą książkę, najgorszego aktora etc. … Szeroko rozumiana „branża” także nie pozostaje w tyle i tak można zgarnąć statuetkę za najlepszą reklamę, aplikację mobilną, czy przeprowadzoną kampanię w social mediach.  Są konkursy mniej prestiżowe, w których startują z reguły mniejsi gracze i konkursy bardziej prestiżowe, w których wieść o zdobyciu statuetki rozchodzi się echem przez długie miesiące.

I właśnie taki jest Innovation Award Media Trendy 2014, konkurs, który już od 15 lat „nagradza wszelkie działania, które wykraczają poza standardową komunikację, rozwiązania, w których przełamane zostały dotychczasowe schematy w określaniu i planowaniu punktów styku z konsument, kampanie, w których wykazano się odwagą przekraczając granice dotychczasowych sposobów komunikowania się.”

Przyjmowanie prac do tegorocznej edycji konkursu rozpoczęło się na początku roku i trwało do 7 marca. Potem Jury w składzie którego znalazł się m.in. Jakub Koźniewski (którego mogliście posłuchać podczas ostatniego spotkania Warsaw Speaks Mobile), Kamil Janiszewski (współzałożyciel Listonic), Roman Łoziński (ten od świetnych przemówień z K2 ;) ) czy Kuba Krzych (współzałożyciel Estimote) obradowało, a wyniki tych obrad poznamy podczas Gali, która już 7 maja odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. I bardzo, ale absolutnie bardzo się cieszę, że osobiście będę mogła wziąć udział w tym wydarzeniu i poznać zwycięzców w 7 kategoriach, wśród których jest ta, która najbardziej mnie interesuje, czyli: INNOWACYJNE WYKORZYSTANIE INTERNETU I MEDIÓW INTERAKTYWNYCH z podkategorią: Innowacyjne wykorzystanie mobile. Jestem ogromnie ciekawa zgłoszonych prac. Nie wiem czy słyszeliście, ale w tym roku zostało ich zgłoszonych 149, w tym 43 w kategorii, która mnie najbardziej interesuje, a 14 w podkategorii Mobile. Woo-hoo! A jeszcze niedawno słyszałam, że w branży mobilnej same nudy i nic się nie dzieje ;) Jestem przekonana, że wygra coś naprawdę innowacyjnego! I trzymam za to kciuki!

Więcej o samym konkursie, pozostałych kategoriach, dokładnym składzie Jury przeczytacie tutaj. 

GALA + WEJŚCIÓWKI

Mam dla Was małą niespodziankę w postaci 3 wejściówek na Galę, które są do wygrania TADAM! u mnie na blogu. Tym razem zadanie będzie banalnie proste. Wejściówkę otrzyma 1, 4 i 8 osoba, która napisze do mnie maila na adres: kasia@dworzynska.com. W temacie wiadomości wpiszcie po prostu: Gala Innovation Award Media Trendy 2014. Konkurs zakończy się wraz z rozdaniem trzeciej wejściówki. Poinformuje Was o tym na swoim profilu na Facebooku (www.facebook.com/blogdworzynska). Czas start, powodzenia! I….

…do zobaczenia na Gali 7 maja!

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 31 - 05 - 2013

Ja & Mobile Trends for Marketers


Shares: 0
Mobile 31 - 03 - 2016

Drugie życie Transportoida – case study


Shares: 0
Mobile 24 - 08 - 2015

Rynek mobilny w Polsce – infografika do pobrania


Shares: 0
Mobile 17 - 06 - 2013

Coca-Cola dzieli się radością przy pomocy SMS-a


Shares: 0