Newsletter

Zapisz się

Lumia 920 do zgarnięcia w Orange

Orange po raz kolejny rozpoczęło akcję Testuj z Orange. Tym razem wybrane do testów osoby będą miały okazję pobawić się nową Lumią 920 oraz sprawdzić jak działa usługa Orange Cash, czyli taki pay pass tylko zamiast karty zbliżeniowej płacimy telefonem (nie każdym oczywiście, tylko takim ze specjalną kartą SIM).

Zastanawiam się ile osób tym razem zgłosi się do konkursu. Co sprytniejsi zdążyli już na profilu Orange na fejsbuku zadać pytanie odnośnie sponsora zakupów dokonywanych za pośrednictwem NFC (Near Field Communication). Niespodzianki nie ma, jak testy to testy, musi być za free. Trzymam zatem kciuki za wybrańców. I czekam na ich opinie odnośnie i świeżutkiego Smartphona i Orange Cash.

Przepraszam, zapomniałam dodać, że testowany będzie również głośnik Nokia Play 360 (stopni) Wireless. Trzy pieczenie na jednym ogniu. Ładnie.

Jak takie działania można sklasyfikować z punktu widzenia marketingu? Czy Klienci wybierają markę Orange właśnie dzięki takim akcjom?  Szczerze mówiąc wątpię. Według mnie Testuj z Orange ma jedynie wymiar wizerunkowy. Ale z drugiej strony, to właśnie dzięki takim akcjom operator kojarzy się między innymi z innowacyjnością.

Fota: www.orange.pl

Skomentuj

Przeczytaj także

Mobile 4 - 06 - 2013

Lech zamrozi nasze smartfony! Nowa kampania z Rich Media.


Shares: 0
Event 3 - 02 - 2016

Jak zorganizować dobrą konferencję o mobile?


Shares: 1
Mobile 8 - 08 - 2014

Heineken i geolokalizacja w kampanii „Otwórz miasto”


Shares: 0
Mobile 16 - 07 - 2013

Warsaw Speaks Mobile – kto był, co było, kto będzie


Shares: 0