Newsletter

Zapisz się

Nowe kolorowe iphone’y w rękach polskiej blogosfery, czyli co dla kogo

[dropcap]W[/dropcap]czoraj miała miejsce premiera nowych, długo wyczekiwanych iphone’ów – 5S i 5C.

Osobiście bardziej zainteresowała mnie ta tańsza linia – smartfony 5C i ich designerskie kolory. W sieci od razu pojawiło się mnóstwo opinii. Jedni nowe, nieco mniej kosztowe produkty Apple  porównali z Nokią Lumią 620, dla innych  kojarzyły się one z Crocsami.

Postanowiłam nieco inaczej podejść do tematu :) Patrząc na kolorowe iphone’y od razu pomyślałam o ich potencjalnych nabywcach :) Jeśli zastanawiacie się jaki kolor iphone’a 5C do Was pasuje, poniżej krótka ściągawka z wykorzystaniem znanych i lubianych postaci z polskiej branży internetowej. Jestem przekonana, że w moim zestawieniu każdy z Was odnajdzie cząstkę siebie i już nie będzie miał problemów z wyborem :D

1. Biały

Zawsze elegancki, schludny i zadbany. Idealnie pasowałby w ręku Artura Jabłońskiego, blogera z Jeszcze Jednego Bloga, który na co dzień jest szarmancki i zawsze pozuje w koszuli i garniturze. Ponoć raz widziany w koszulce, ale brak jest wiarygodnych świadków, którzy mogliby to potwierdzić.

biały_done

2. Czerwony

Kolor sukcesu i niewyparzonego języka. Wyśmienicie uzupełniałby kolekcję czapeczek Michała Góreckiego, nieco ekscentrycznego przedsiębiorcy, właściciela internetowego sklepu z koszulkami, który raz kocha a raz nienawidzi polskich internetów i Facebooka. W węższych kręgach znany pod pseudonimiem Goo.

czerwony_done

3. Zielony

Spokojny, stonowany, związany z naturą i naturalnymi wyrobami. Idealny dla człowieka, którego kochają social media. Chodzi oczywiście o Jakuba Prószyńskiego, autora Pijaru Koksu Blog. Śmiem przypuszczać, że pokocha go także zielony smartfon Apple, który podkreśliłby nieskazitelną głębie oczu Jakuba.  Must have!

zielony_done

4. Żółty

Radosny, słoneczny, zawsze uśmiechnięty. Taki właśnie jest Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play. Ma już zegarek, który na co dzień dodaje mu uroku. Wiadomo, że do kompletu brakuje jeszcze żółtego phonu. iphonu ;)

zółty_done

5. Niebieski

Otwarty, nieograniczony, lubi pójść na żywioł. To cały Adrian Kielich, Mobile Marketing Coordinator z Mobext Polska, autor bloga o podróżach, którym się nie chwali. Król niepozorności, rycerz nieba. Błękitny iphone przypominałby mu o wolności, którą poczuł, skacząc nad Helem z samolotu.

niebieski_done

 

I to już wszystko. Mam nadzieję, że w powyższych opisach odnaleźliście siebie. Po prostu lubię być pomocna ;)

Źródła zdjęć Apple: the Verge i fejsik.

 

Skomentuj

Przeczytaj także

Mobile 24 - 08 - 2015

Rynek mobilny w Polsce – infografika do pobrania


Shares: 0
Po godzinach 14 - 08 - 2013

15 najdroższych domen wszechczasów! A w Polsce w 2013 roku…


Shares: 0
Mobile 3 - 07 - 2013

Aplikacje mobilne. Badanie MEC part 3.


Shares: 0
Marketing 23 - 10 - 2017

Ciemna strona personal brandingu. Nawet nie wiesz, że istnieje coś takiego


Shares: 0