Newsletter

Zapisz się

Wygraj stoisko i zaprezentuj swoją firmę na pierwszych Targach Mobilnych w Warszawie!

Kiedy pisałam Wam ostatnio, że wydarzeń związanych z mobile, na które naprawdę warto się wybrać jest w tym miesiącu (i od początku roku!) mnóstwo, wcale nie żartowałam. Co więcej, tylko w marcu namnożyło się ich kilkanaście. Nie sposób napisać o wszystkich (nie taki jest też cel mojego wpisu) ale na pewno warto wspomnieć o jednym, którego formuła bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Mam tu na myśli Targi Mobilne, które w dniach 21 – 22 marca odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

banner_narodowa_mobilizacja

3 powody, dla których warto wybrać się na targi

Powód #1 – coś dla biznesu, coś dla konsumenta

Targi przygotowane są w ten sposób, aby praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będą zatem prezentowane rozwiązania dla firm (dzień pierwszy) oraz dla indywidualnych jednostek (dzień drugi) ;) I tak podczas pierwszego dnia – biznesowego, swoją ofertę będą prezentowały takie firmy jak Allegro, agencja kalicinscy.com, Infor IT, Looksoft czy Mobiem.

Co zatem zobaczymy podczas dnia drugiego – konsumenckiego?

będziemy mogli przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom, które niebawem będą mogły zmienić nasze życie jak np. maska do spania NeuroOn, inteligentny dom Orange, okulary Google Glass,opaska na rękę Fobeli wspomagająca zdrowy tryb życia czy nowości produktowe Microsoftu – mówi Marek Tomaszewski z Fundacji Polak 2.0, organizatora Targów.

Powód #2 – Akademia Smartfona

Czyli możliwość podyskutowania o konkretach z prelegentami prowadzącymi warsztaty. Jeśli macie jakieś nurtujące Was pytania, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi to będzie świetna okazja do uzupełnienia swojej wiedzy. Prelegenci będą dla Was dostępni właśnie w tej strefie – tzw. Akademii Smartfona. Tylko nie bójcie się podchodzić i rozmawiać, nikt nikogo (mam nadzieję) nie ugryzie ;)

Powód #3 – dwu-dniowe warsztaty merytoryczne, czyli edukujemy się!

To jest to, co tygryski lubią najbardziej, czyli dużo wiedzy, praktycznie z każdej działki związanej z mobile. Będzie więc mowa o podróżowaniu ze smartfonem, rodzice dowiedzą się gdzie i jak szukać ciekawych rozwiązań dla swoich pociech, dowiemy się co nieco o bankowości mobilnej czy ochronie przed intruzami swoich telefonów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową Agendą, dostępną tutaj (Agenda na dzień drugi ma się pojawić się po weekendzie, 10 marca). Nieskromnie dodam, że niektórzy z prelegentów występowali na Warsaw Speaks Mobile ;)

Niespodzianka – powód #4, mój ulubiony – zarówno targi jak i warsztaty są darmowe! 

No co tu dużo pisać, będzie się działo! Osobiście na targach pojawię się w dniu konsumenckim. Ale jeśli Wy macie możliwość pojawienia się zarówno w piątek jak i w sobotę to korzystajcie, kolejne takie targi w Warszawie pewnie dopiero za rok! Poza tym organizatorzy spodziewają się ponad 3 000 zwiedzających. Nie możemy ich zawieść, prawda? :)

[hr]

KONKURS KONKURS KONKURS

Na koniec mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest… stoisko w strefie konsumenckiej TITAN o wartości netto 3 199 PLN! Do obejrzenia tutaj.

Zwycięzca konkursu w ramach stoiska otrzyma:
• Przestrzeń wystawienniczą o wymiarach 4x2m (8 metrów kwadratowych)
• Dwa stoły o średnicy 76 cm – z regulowaną wysokością
• 4 krzesła
• Prąd (300 W), internet WIFI
• Prezentacja marki na stronie targimobile.pl oraz profil w Wirtualnym Katalogu Wystawców

Jest o co walczyć!

Zadanie konkursowe


Tym razem zadanie konkursowe nie będzie super proste, ale trudne też nie, żeby Was nie zniechęcać ;) Wystarczy, że napiszecie do mnie maila z opisem jednej polskiej aplikacji/strony mobilnej, która pojawiła się na rynku maksymalnie w 2013 roku, a którą uważacie za mega świetną i godną polecenia. Oczywiście, jeśli sami tworzycie aplikacje/strony mobilne nie może być to propozycja z Waszej oferty ;) Piszcie na kasia@dworzynska.com. Na zgłoszenia czekam do środy, 12 marca do godz. 23:59. Jury konkursu w składzie: Ja oraz przedstawiciel Fundacji 2.0 Pan Marek Tomaszewski wyłonią zwycięzcę, którego nazwisko poznacie 14 marca w ciągu dnia. Ogłoszenie wyników na blogu, pod tym wpisem.

POWODZENIA! I do zobaczenia na targach!

Kasia

EDIT:

Miło mi Was poinformować, że stoisko wygrywa firma Ready4S – mobile apps for business. A oto zwycięskie zgłoszenie:

„Wybraliśmy, jako super świetną i godną polecenia, odmiennie nie aplikację,
a stronę mobilną, ponieważ rzadko zdarza się, żeby strona mobilna była tak doskonale przystosowana dla klienta. Nasz wybór to strona mobilna Tesco e-zakupy: https//m.ezakupy.tesco.pl . 

Strona jest bardzo dobrze zaprojektowana i stworzona, umożliwia łatwe zrobienie zakupów z dowolnego miejsca, używając do tego tylko telefonu lub tabletu. Kilka osób z naszego zespołu korzystało z niej niejednokrotnie, robiąc zakupy w czasie jazdy tramwajem, bądź wracając z długiej podróży. Taka możliwość zdecydowanie ułatwia życie w dzisiejszych, dość zabieganych, czasach. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten wybór? Tak jak już wspomniałam, mało jest tak dopracowanych stron mobilnych. Strona jest „wygodna”, poruszanie się po niej jest proste i intuicyjne. Do tej pory nie napotkaliśmy żadnych trudności. 

Na ekranie głównym pojawiają się cztery kafelki: zacznij zakupy, zarezerwuj termin dostawy, ulubione, promocje. Po zalogowaniu się na swoje konto  możemy wygodnie zrobić zakupy. Ułatwi nam to przeglądanie ulubionych- zwłaszcza w przypadku, gdy w naszym koszyku często znajdują się te same przedmioty. Możemy także sortować produkty według różnych kryteriów, co ułatwia i przyspiesza zrobienie zakupów. Listę produktów możemy też dla ułatwienia wyświetlić na dwa sposoby: w postaci tradycyjnej listy lub kafelków. Gdy zakończymy proces robienia zakupów, łatwo przechodzimy do zamówienia dostawy. 

Uważamy, że tę stronę moglibyśmy polecić każdemu, kto korzysta z opcji zakupów internetowych. W omawianym przypadku strona mobilna pomaga i ułatwia nam czynność, a nie jak często bywa – irytuje. „

Serdecznie gratuluję!

Skomentuj

Przeczytaj także

Nowe technologie 3 - 04 - 2014

Przystanek autobusowy w wersji AR? Takie rzeczy tylko w Londynie


Shares: 0
Mobile 22 - 11 - 2012

Lumia 920 do zgarnięcia w Orange


Shares: 1
Event 28 - 02 - 2013

MWC – LAST DAY 4! App Planet! by Piotr Adamczyk, MEC


Shares: 0
Nowe technologie 17 - 09 - 2016

Zakochałam się w elektryku. Nazywa się BMW i3


Shares: 0