Newsletter

Zapisz się

Od dziś Stolica mówi językiem mobile!

warsaw-speaks-mobile-sb_2

Od dawna wszyscy w branży trąbią, że nasze społeczeństwo trzeba edukować. Że trzeba pokazać ludziom jak korzystać ze smartfona. Wytłumaczyć, co to jest kod QR czy rozszerzona rzeczywistość. Wskazać miejsca, w których odnajdą aplikację mobilną. Wyniki badań są przerażające i dobrze o tym wiecie. Nie każdy kto w łapce ma smartfona, wie, że ma.. smartfona. Jak można taką osobę zachęcić do ściągnięcia aplikacji, skoro ona nie wie, na jakim systemie operacyjnym śmiga jej telefon? Jak można wymagać od człowieka skanu QR kodu, skoro on nie wie, że do tego potrzeba specjalnej appki? Płatności mobilne? Świetne dla niszy. Rozszerzona rzeczywistość.. Co???

Czas przerwać to błędne koło. Czas zacząć edukować społeczeństwo w dziedzinie mobile!
 

Dlatego też już teraz, dzisiaj chciałabym Was zaprosić do Warszawy, na warsztaty dotyczące wszystkiego co się kręci z i wokół mobile. Czemu akurat do Warszawy? Uważam, że jest tu spore grono ludzi, którzy zasługują na naprawdę fajne eventy. A poza tym ja jestem tutaj :) Nie, to nie będzie kolejna konferencja, na której 80% prelegentów będzie śpiewało psalmy chwalebne na cześć swoich produktów. To będą cykliczne WARSZTATY, na których najlepsi z branży będą EDUKOWAĆ wszystkich tych, którzy na edukację są chętni.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w już pod koniec maja tego roku. Gdzie? Na jednej z najlepszych warszawskich Uczelni. Kto będzie występował? Najlepsi specjaliści z branży. Nie byłabym sobą, gdybym w pierwszej kolejności nie zaprosiła do udziału w Warsaw Speaks Mobile Piotrka Adamczyka, mojego osobistego guru jeśli chodzi o mobile i nowe technologie. Ogromną radość sprawiła mi zgoda Piotrka i jego entuzjastyczne podejście do całej inicjatywy. Także inny Piotrek obiecał mi prelekcję, ale potrzymam Was trochę w niepewności, wkrótce dowiecie się który.

Zamysł jest taki, że spotykamy się raz na dwa miesiące, słuchamy czterech 30 – sto minutowych prelekcji, zadajemy mnóstwo pytań i zdobywamy ogromne ilości wiedzy. Chciałabym, aby każdy wychodząc z warsztatów miał poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Aby miał poczucie, że wie po co ma smartfona w ręku i co może z nim zrobić.

Zależy mi także na tym, aby jak największa liczba osób była w stanie do nas dołączyć, dlatego spotkania nie dość, że bezpłatne, to będą zaczynać się późnym popołudniem tak, aby na ten dzień nie trzeba było brać urlopu z pracy czy Uczelni.

Szczegóły za parę dni będą dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia: warsawspeaksmobile.com, ale już teraz możecie zajrzeć na facebooka: www.facebook.pl/WarsawSpeaksMobile

Jeśli mielibyście jakieś pytanie odnośnie warsztatów, uwagi czy sugestie piszcie na razie na ten adres: kasia@dworzynska.com

Mam nadzieję, że Warsaw Speaks Mobile na stałe zagości w Waszym kalendarzu. Trzymajcie kciuki za to wydarzenie, ja swoje mam mocno zaciśnięte.

PS. To nie jest Prima Aprilis ;)

PS2. Projekt i wykonanie logo – Marcin Ukleja. Serdeczne dzięki Marcin!

 

Skomentuj

Przeczytaj także

Marketing 24 - 07 - 2014

Zrobiłeś aplikację mobilną? Napisz o niej dobrą informację prasową. Powiem Ci jak.


Shares: 0
Po godzinach 5 - 10 - 2015

5 błędów, których już nigdy nie popełnię biorąc udział w zorganizowanym biegu


Shares: 0
Mobile 10 - 04 - 2014

Justtag robi to dobrze, czyli ciekawe przykłady niestandardowych form promocji aplikacji mobilnej


Shares: 0
Po godzinach 1 - 05 - 2013

Dla mobilnych Rodaków z okazji 1 maja!


Shares: 0