Newsletter

Zapisz się

Rynek mobile w perspektywie! Wydarzenia i prognozy. Must SEE!

Tak, w końcu nadszedł ten moment, kiedy z wielką przyjemnością mogę oficjalnie zdradzić Wam nad czym ostatnio tak intensywnie pracowałam. A właściwie pracowaliśmy.. tak tak. Razem z Piotrkiem Adamczykiem, którego zapewne doskonale już znacie (często pojawia się na blogu) postanowiliśmy spisać i podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami nt. rynku mobile w Polsce i po części na świecie. W ten oto sposób powstała publikacja o wdzięcznym tytule: „Rynek mobile w perspektywie. Najważniejsze wydarzenia w roku 2013. Prognozy na rok 2014” do pobrania której gorąco Was zachęcam. Prawda, że fajnie?

Co w publikacji?

Perspektywy. Dwie perspektywy. Jedna moja, druga Piotra. Ja piszę o operatorach sieci komórkowych, Piotr o reklamie mobilnej. Ja przewiduje jak będzie wyglądał rynek płatności mobilnych w Polsce, Piotr pisze o rewolucji w mobilnych formatach reklamowych. Mięsa jest dużo i myślę, że każdy po tej lekturze będzie dużo mądrzejszy ;) Nie będę Wam zdradzała dokładnie co jest w środku, sprawdźcie to sami! Na pewno nie będziecie żałować. Jest 27 stron. W większości wypełnione tekstem. Także bez obaw, to nie jest jeden z tych raportów, gdzie 100 stron można ścieśnić do 30.

Po co to zrobiliśmy?

„Rynek mobile zmienia się bardzo szybko. Technologie stają się coraz bardziej dostępne, zmieniają nasze codzienne życie.” (fragment wstępu). Mamy tę przyjemności, że zmiany te możemy obserwować i niejako w nich uczestniczyć. Piotr odpowiadając za mobile w domu mediowym MEC, ja pracując u fioletowego operatora. Mobile i technologie to nasze życie i praca. Chcemy się z Wami podzielić naszą wiedzą i przemyśleniami. Korzystajcie, póki mamy siłę i krzepę! I póki nam się chce ;)

Gdzie ściągnąć?

Kliknijcie poniżej. Będę wdzięczna z szery. Wiadomo, publikacja jest tak fajna, że chciałabym, żeby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało.

Komu dziękuję?

No jak to komu, zaprzyjaźnionemu Piotrowi Adamczykowi, za współudział w tym „projekcie”. To nasza pierwsza tego typu wspólna publikacja, ale z pewnością pojawią się kolejne! Dzięki także sieci reklamy mobilnej Adrino za przerobienie worda w pdf-a.

Miłej lektury All!

Skomentuj

Przeczytaj także

Event 25 - 02 - 2015

Mobile Trends Conference 2015 – czy było warto?


Shares: 0
Mobile 12 - 12 - 2012

Multikino rozdaje bilety do kina… pod jednym, mobilnym warunkiem


Shares: 2
Event 25 - 04 - 2014

Łódź Jungle Web, Interneteusz & #selfie


Shares: 0
Po godzinach 11 - 09 - 2013

Nowe kolorowe iphone’y w rękach polskiej blogosfery, czyli co dla kogo


Shares: 0