Newsletter

Zapisz się

Digital Mobility – grube wyzwanie + wejściówki

Mam dzisiaj dla Was świetną wiadomość. Myśleliście, że na ciekawe konferencje branżowe trzeba będzie poczekać do kolejnego roku? Niespodzianka! Już 3 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja Digital Mobility! Co więcej, będę miała przyjemność brać w niej udział. I to nie tylko w roli prelegentki! Ale zanim zdradzę Wam co i jak, kilka słów o samym evencie.

Digital mobility to nowa rzeczywistość, w której wygrywają tylko ci, którzy potrafią się zmienić i są otwarci na innowacje.

W rewolucji mobilnej nie chodzi o narzędzia, marketing ani technologie. Najważniejsza jest zmiana, którą technologie mobilne wywierają na człowieku. Zmieniamy się razem z mobilną rzeczywistością. Zmieniają się nasze oczekiwania, przyzwyczajenia, sposób komunikacji. Innowacja i zrozumienie ekosystemu, w którym funkcjonujemy, są jedynymi gwarancjami sukcesu – Ivan Hernandez, founder Digital think Tank.

Konferencja Digital Mobility skierowana jest nie tylko do branży komunikacji marketingowej, ale również do tych wszystkich, którzy w swoich firmach odpowiadają za strategie rozwoju, nowe modele biznesowe, wprowadzanie innowacji oraz strategie wsparcia sprzedaży – Anna Palowicz, Head of Business, BelieveIn – organizator konferencji.

Prelegenci .001

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne:

KONSUMENT: Digital mobility – czym jest i jak się do niej dostosować. Jak tworzyć wartość dla klienta i budować z nim relacje w mobilnym, połączonym świecie.

W tej części konferencji wystąpią m.in.

  • Arek Urban (We like CAPS!), który opowie Wam o komunikacji marketingowej w mobile (Ci z Was, którzy widzieli już Arka „na żywo” wiedzą, że to świetny, inspirujący prelegent, który po prostu zaraża mobilem),
  • Adrian Kielich (Mobext Polska) – specjalista od marketingu aplikacji mobilnych, świetny, doświadczony prelegent, który zawsze dzieli się świeżymi case’ami z poletka mobile’owego. Must see!

KOMUNIKACJA: Jak przemodelować myślenie o komunikacji skierowanej do mobilnego konsumenta. Czy warto reklamować się w mobile i jak zrobić to najlepiej.

Zobaczymy tutaj m.in.:

  • Karolinę Wacholską (adrino) – przed którą reklama mobilna nie ma żadnych tajemnic. Prelekcja Karoliny „Mobile jak piłka nożna czy polityka, na tym znamy się wszyscy” brzmi bardzo interesująco – jestem bardzo ciekawa jej wystąpienia :)
  • Igora Farafonova (Uxeria) – który opowie o UX w mobile.

BIZNES: Mobilna (r)ewolucja modeli biznesowych. Jak rozwijać biznes i nowe produkty w oparciu o technologie mobilne.

Tutaj swoje prelekcje wygłoszą m.in.: Tomasz Rudolf (Partner Innovatika) o mobilnej rewolucji modeli biznesowych oraz Aymeric Monod-Gayraud CEO & co – founder FreeBee z prelekcją: „Successful loyalty is in mobile or mobility?”.

Zapowiada się naprawdę fajne wydarzenie!

A teraz mam dla Was niespodziankę. Zgadnijcie kto będzie tę konferencję prowadził? Ekhm ekhm… :) Ja! Tak tak, razem z Ivanem Hernandezem postaramy się umilić Wam czas pomiędzy kolejnymi prelegentami. Dla mnie to będzie na pewno duże wyzwanie,  bo w takiej roli wystąpię po raz pierwszy. Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni ;)

KONKURS KONKURS KONKURS

Tradycyjnie już mam dla Was do zgarnięcia wejściówkę na konferencję. Napiszcie czym dla Was jest Digital Mobility. Swoją odpowiedź zostawcie w komentarzu pod tym wpisem. Autor bądź autorka najciekawszej wypowiedzi otrzyma wejściówkę, a dla wszystkich pozostałych osób, chętnych do wzięcia udziału w konferencji będę miała atrakcyjną zniżkę. Na Wasze zgłoszenia czekam do 20 listopada, do końca dnia. Ogłoszenie wyników w tym wpisie 21 listopada w ciągu dnia. O zwycięzcy poinformuje także na Facebooku :)

Powodzenia i mam nadzieję – do zobaczenia na Digital Mobility 3 grudnia!

Rozwiązanie konkursu: Drodzy – bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Byliście niezwykle trafni i bardzo dobrze zdefiniowaliście pojęcie Digital mobility. Gdybym miała 9 wejściówek sprawa byłaby prosta, ale mam tylko jedną. A otrzymuję ją… Robert Nawrocki. Serdecznie gratuluję! Pozostałym uczestnikom mogę zaproponować rabat w wysokości 25%. Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie proszę na kasia@dworzynska.com.

konferencja.001

Skomentuj

Przeczytaj także

Biznes 9 - 04 - 2016

Po czym poznać klienta, który nie zapłaci?


Shares: 0
Nowe technologie 13 - 11 - 2014

Interstellar, Philae i Mars One – kosmos! [+wywiad]


Shares: 0
Mobile 14 - 04 - 2014

Jak rozsądnie przenieść numer telefonu do innego operatora i nie zostać na lodzie?


Shares: 3
Mobile 23 - 04 - 2013

Mobile w Polsce, mobile w Niemczech – infografika


Shares: 0